AkBerk Whatsapp

Web Tasarım

Kurumsal veya bireysel web sitelerini kreatif olarak tasarlıyoruz. Değişik sektörlerde hizmet sunan müşterilerimize mobil uyumlu modern, özgün ve dinamik web siteleri hazırlıyoruz. Kurumsal işletmeler için önemini giderek arttıran web sitelerini tasarlarken, web tasarım ve web yazılımı birleştiriyoruz. Günümüzde insanlar artık almayı düşündüğü ürün ve hizmetleri internetten araştırarak temin ediyorlar. Bu satın alma işleminin başında ise Google aramaları büyük önem taşıyor ve bizler de bu nedenle sizin için tasarladığımız web sitesinde Google’ın tanımı içine rahatlıkla girebilen tarzda kodlamalar hazırlıyoruz. Bu kapsamda ihtiyacınıza göre Standart ve Gelişmiş olmak üzere iki farklı web tasarım paketi sunuyoruz.

1–STANDART PAKET

Az sayıda ürünü olan veya ağırlıklı olarak hizmet sayfalarından oluşan web sitelerinde müşterilerimize standart paketimizi önermekteyiz. Hızlı ve kullanışlı bir tasarımsal ara yüze sahip standart paketlerimizde tüm sayfalar ziyaretçinin kolayca iletişime geçebilmesi için titizlikle tasarlanıyor. Yani bu pakette iletişim odaklı web sayfaları oluşturuyoruz.

2-GELİŞMİŞ PAKET

Gelişmiş paketimizde, kategori bazlı standart pakete oranla çok daha fazla ürünü bulunan müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Standart paketimize ek olarak oluşturduğumuz her sayfayı Google ve benzer arama motorları kriterlerine uygun olarak tasarlıyoruz. Takibini sağladığımız Google Analytics verilerine göre, gelişmiş paketimiz rakiplerimizin tasarladığı web sitelerine oranla aylık ziyaretçi rakamlarında çok daha başarılı grafikler sergiliyor.